Agropasz Milicz Agropasz Milicz

O firmie

 

Od początku działalności firma sukcesywnie zwiększa swój udział w rynku i prowadzi starania związane z ciągłym podnoszeniem jakości produkowanych pasz. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów i ich satysfakcja z osiągniętych wyników produkcyjnych.

 

Głównym celem działalności P.P.H.U. AGROPASZ jest orientacja na spełnianie oczekiwań Klienta w zakresie dostaw produktów o wysokiej, powtarzalnej i określonej jakości wraz z pełnym doradztwem i serwisem oraz uzyskanie zadowolenia użytkowników naszych produktów poprzez służenie im radą, pomocą i doświadczeniem. Realizując zapisy ciągłego doskonalenia, dążymy do utrzymania się w gronie najlepszych w branży.

 

Aby utrzymać i wzmocnić swoją pozycję na rynku P.P.H.U. AGROPASZ angażuje wszystkich pracowników przedsiębiorstwa w działania na rzecz zapewnienia jakości stwarza warunki dla ciągłego doskonalenia kwalifikacji i umiejętności pracowników: stałe doskonalenie i rozszerzanie oferty handlowej dla klientów ciągłe doskonalenie systemu jakości, praktyczne stosowanie zasady, że za jakość odpowiedzialni są wszyscy pracownicy AGROPASZ.

 

  • Program żywienia trzody
  • Program żywienia drobiu
  • Program żywienia indyków
  • Program żywienia inne